Basen na Inflanckiej znów otwarty.

Wyremontowany basen, nowoczesna stacja uzdatniania wody, nowy system wentylacji, a także nowe atrakcje wodne - to efekt modernizacji pływalni w ośrodku "Inflancka".

Jak podaje ratusz, pływalnia przy Inflanckiej zmieniła się nie do poznania. Jednym z najważniejszych elementów remontu była modernizacja stacji uzdatniania wody i wymiana starych filtrów. Dzięki temu uda się zachować prawidłowe parametry wody basenowej.

Na terenie pływalni pojawiło się także nowe oświetlenie, liny, słupki startowe, panele nawrotowe, drabinki oraz schody zejściowe, a obszar objęty inwestycją został dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Oprócz możliwości pływania mieszkańcy warszawy będą mogli skorzystać też z jacuzzi oraz wodnego toru przeszkód i odnowionej zjeżdżalni. W ośrodku przy Inflanckiej oprócz pływalni znajduje się też 90-metrowa sala fitness, a także profesjonalna siłownia.

Z okazji zakończenia modernizacji części basenowej na niedzielę 18 marca przygotowano specjalne atrakcje. Tego dnia 90-minutowy bilet wstępu będzie kosztował tylko symboliczną złotówkę, a na wszystkich chętnych czekają m.in: test umiejętności pływackich, rozmowa z ratownikiem i specjalny pokaz ratownictwa wodnego, a także gry i zabawy.

zdj. Urząd Miasta