Rolling Stones zagrają na Narodowym

The Rolling Stones zagrają w Warszawie. W lipcu Mick Jagger i jego kompani wystąpią na Stadionie Narodowym. Informacja pojawiła się już na oficjalnej stronie zespołu.

Wizyta w Warszawie będzie ostatnią odsłoną trasy koncertowej po Europie. Odbędzie się pod hasłem "Stones - No Filter". Koncert na Stadionie Narodowym zaplanowano na niedzielę 8 lipca.

Zgodnie z opublikowanym na stronie harmonogramem, trasa rozpocznie się 17 maja w Dublinie, potem zespół zawita do Londynu (gdzie zagra dwukrotnie), Manchesteru, Edynburgu i Cardiff. Następne koncerty Stonesi dadzą w Berlinie, Marsylii, Stuttgarcie i Pradze.

Organizator zapowiada, że muzycy uraczą fanów żelaznym zestawem klasyków takich, jak "Satisfaction", "Paint It Black", "Jumpin Jack Flash", "Tumbling Dice", "Doom & Gloom" czy "Brown Sugar", ale nie zabraknie też nowszych przebojów.

Organizatorzy zapowiadają też "spektakularną oprawę wizualną i produkcyjną".

Przedsprzedaż biletów na warszawski koncert rozpocznie się w czwartek 1 marca, o godz. 10.00 w internecie. Do otwartej sprzedaży trafią w piątek 2 marca, o godz. 10.00. Ceny zaczynają się od 395 złotych.