HOROSKOP MIESIĘCZNY MARZEC 2018

BARAN 
W tym miesiącu zacznie się bardzo aktywny okres w życiu Barana. Potrwa on aż do końca roku- z różną intensywnością. Baran zdobędzie nową umiejętność- cierpliwość. Będzie zaskoczony z jaką łatwością przychodzi mu kontrolowanie własnych emocji. To nie jest jego mocna strona, ale w lutym zrobi w tej materii niebywałe postępy.

BYK

Relacje z najbliższymi utrzymają się w lutym na dość nieprzyjemnym poziomie. Byk będzie się kłócił o drobnostki i narzekał na rzeczy tak bardzo nieistotne, że wprawi tym wiele osób w konsternację. Za to w sprawach finansowych Byk będzie miał o wiele więcej szczęścia. W ostatnich dniach lutego zdobędzie pokaźną sumkę pieniędzy.

BLIŹNIĘTA

Dochody Bliźniąt spadną i trzeba będzie bardziej zacisnąć pasa. Szczególnie pod koniec miesiąca należy się powstrzymać od jakichkolwiek decyzji w sprawach finansowych. To bardzo niebezpieczny czas na zajmowanie się pieniędzmi. Bliźnięta będą mogły popełnić błąd, który będzie trzeba spłacać przez długi czas. W domu będzie o wiele lepsza atmosfera i lepiej się skupić właśnie na niej.

RAK

Rak będzie pogłębiał swój nowy sposób myślenia. Co ciekawe, niezauważenie w jego otoczeniu pojawi się ktoś niezwykle interesujący. Luty przewiduje, że Rak może się w tej osobie zakochać do szaleństwa. To będzie miłość tak gorąca, że jej najdelikatniejsze muśnięcie będzie parzyć duszę. Myliłby się jednak ten, kto uznałby owe oparzenia za nieprzyjemne. O nie, jest dokładnie odwrotnie. Rak rozpłynie się w miłosnych uniesieniach i na długo zapomni o reszcie świata.

LEW

Nowe podejście Lwa do życiowych trudności zaowocuje już w lutym, kiedy to odniesie on pierwsze tegoroczne sukcesy. Co prawda, nie zrobią one wielkiego wrażenia na postronnych, ale dla Lwa stanowić będą kolejne kroki stawiane na drodze realizacji dalekosiężnych planów. Jest więc powód do zadowolenia. Teraz można iść dalej. Lew nie musi się bać, że w lutym ktoś pokrzyżuje jego plany. Jedyne niebezpieczeństwo leży w jego żywiołowym charakterze. Lew może bowiem sam sobie zaszkodzić, jeśli będzie chciał robić zbyt wiele rzeczy na raz.

PANNA

W tym miesiącu Panna poczuje się zmęczona. Jakby przeczuwała, ile pracy będzie musiała wykonać w następnych miesiącach. Coś łamie ją w kościach, pociąga nosem i myśli, że zaraz rozłoży się na dobre. W dodatku w pracy naciskają na zwiększenia tempa. Luty to zdecydowanie najtrudniejszy miesiąc z całego 2018 roku. Jeśli Panna go przetrwa, będzie zdolna przenosić góry.

WAGA
To będzie o wiele lepszy miesiąc niż poprzedni. Waga zacznie odnosić większe sukcesy w pracy, a co za tym idzie – będzie więcej zarabiać. Niebezpieczeństwo polega jedynie na wydawaniu pieniędzy. Waga nie należy do osób, które lubią ograniczać zakupy. Warto więc poradzić się kogoś, kto zna się na zarządzaniu finansami. Osoba ta pomoże Wadze dojść do ładu z pieniędzmi i zaoszczędzić coś na przysłowiową czarną godzinę.


SKORPION

Zaczniesz podejmować szybkie, ale i trafne decyzje. To pomoże ci przybliżyć się do celu. W sprawach sercowych kieruj się swoim dobrze pojętym interesem. Jeśli wydaje ci się, że partner przestał zwracać na ciebie uwagę, zamiast obmyślać skomplikowane podstępy, nastaw się raczej na coś miłego. W ten sposób łatwiej zwabisz szczęście.

STRZELEC
Szczęście nie będzie Strzelca opuszczało nawet na moment. Luty okaże się idealnym czasem na naukę oraz doskonalenie umiejętności interpersonalnych. Strzelec znajdzie na to wystarczająco dużo swobody dzięki mniejszej ilości obowiązków domowych. Być może, jeśli Strzelec jest singlem, spotka wyjątkową osobę, z którą połączy go niesamowicie głębokie uczucie.

KOZIOROŻEC

Utrudnienia cały czas będą dawały się we znaki, ale pojawią się też okazje na ubicie dobrego interesu. Koziorożec w pełni zaangażuje się w nowe projekty i od razu poczuje przytłaczającą zatwardziałość potencjalnych kontrahentów. Choć biznes ma szanse się rozwinąć, potrzebne są negocjacje. A będą one trudne, stresujące i wyczerpujące. Nawet wytrwały Koziorożec poczuje chęć poddania się.

WODNIK

Niestety w lutym dojdzie do pewnych nieporozumień. Kłótnia będzie niespodziewana – kompletnie nic nie będzie jej zapowiadało. Wodnik bardzo się zdziwi, lecz szybko przyzna, że sam nie jest tutaj bez winy. Kupi więc prezent dla rozładowania napięcia i w ten sposób załagodzi sytuację. Poza tym może liczyć na przeprowadzenie niezwykle korzystnej transakcji, która zapewni poczucie finansowego bezpieczeństwa przez wiele kolejnych miesięcy.

RYBY

Ryby dostrzegą, że trzeba trochę nad sobą popracować. I to jest wyśmienity okres, by przyjrzeć się swojemu wnętrzu. Bez oceniania. Należy przeanalizować wszystko na chłodno i wyciągnąć logiczne wnioski. Ryby powinny odłożyć na bok emocje. Jeśli im się to uda, dokonają prawdziwego przełomu w swoim życiu. Nareszcie dowiedzą się, co trzeba zmienić, by życie stało się lepsze. Pozostaje tylko wziąć się do pracy.